Narva Jazziklubi alustab neljandat hooaega

Narva Jazz Club alustab uut, juba neljandat hooaega, selle nädala reedel. Jazziklubi lavale astuvad Peterburi jazzistaar Alexey Popov oma kvartetiga ja eesti publiku lemmik Sofia Rubina. Kaks põnevat kontserti toimuvad 19. ja 20. augustil algusega kell 19:00 Tartu Ülikooli Narva kolledžis.

Esimesel õhtul, 19. augustil, astub Narva Jazziklubi lavale tundud Sankt-Peterburi jazz kvartett “Alexey Popov Quartet”. See on juba teine Alexey Popovi esinemine Narva Jazziklubis, esimene menukas kontsert oli jazziklubi algusaegadel koos Peterburi staar-artisti Lera Gehneriga. Seekord naaseb andekas saksofonist oma soloalbumiga „All Inclusive“. Kvartetti koosseisu kuuluvad veel ka Nikolai Sizov (klahvpillid), Filipp Mescheriakov (kontrabass) ja Michael Delazari (trummid).

Teisel õhtul, 20. augustil, musitseerib Sofia Rubina Band. Sofia Rubina on Eesti vokaaljazzi kirgas täht, kelle muusikalisse ampluaasse kuuluvad jazziklassika kõrval ka klubilik soul ja funk ning juudi rahvamuusika. Sarmikas ja särasilmne Sofia Rubina on kuulajaid rõõmustanud juba rohkem kui viisteist aastat. Arvukad võidud jazzlauljate konkurssidelt kinnitavad, et tegemist on väga andeka artistiga. Koos artistiga astuvad lavale ka teised tundud muusikud: Jason Hunter (trompet), Jürmo Eespere (klahvpillid), Ara Yaralyan (kontrabass) ja Eno Kollom (trummid).

[photo_pretty width=”450″ height=”auto”]https://narvajazzclub.ee/wp-content/uploads/NJC-A2-19-20.08.2016.jpg[/photo_pretty]

Narva Jazz Club on tegutsenud TÜ Narva kolledžis juba kolm aastat, tuues kaks korda kuus narvakateni kvaliteetmuusikat. Narva Jazziklubi uus hooaeg toob samuti palju põnevaid muusikalisi elamusi.

Narva Jazz Club tegevust haldab MTÜ Rajamuusika paljude toetajate abiga. Narva jazziklubi toetavad TÜ Narva Kolledž, Narva linn, Kultuuriministeerium, Eesti Kultuurikapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Sojax. Partneriteks on Eesti Jazzliit, Jazzkaar ja Tartu Jazz Club. Klubi juht on Oleg Pissarenko.

Rohkem informatsiooni Narva Jazzklubi tegevuse kohta leiab jazziklubi kodulehel või facebookis:
www.narvajazzclub.ee
www.facebook.com/narvajazzclub

Narva Jazz Club ootab kõiki, kes hindavad head muusikat ja muhedat seltskonda!

Lisainfo:
Oleg Pissarenko
Narva Jazz Club juht
Tel 5094902
oleg@tartujazzclub.ee