Klubist

Narva Jazz Club

Piirideta muusika piirilinnas!

Narva Jazzklubi (NJC) kontserdid pakuvad elamust, lõõgastust, seltskonda ja eluviisi kõigile, kes armastavad head, ausat ja ilusat muusikat. Võtkem tassike jazzi!

Tartu Jazzklubi avas septembris 2013 filiaali Tartu Ülikooli Narva Kolledži uues ja ilusas hoones! Narva Jazz Club on Boriss Parshini Geneva keskuses aastaid tegutsenud jazzklubi traditsiooni edasikandja Narvas. Kolledži esimese korruse kohvikus Muna toimus klubi avakontsert 18. septembril 2013.

Millal

Sündmused leiavad aset 2-3 korda kuus kolmapäeviti algusega kell 19.00.

Kus

Narva Jazzklubi kodu on Tartu Ülikooli Narva Kolledžis. Kontserdid toimuvad I korrusel kohvikus Muna või kolledži fuajees, suvel ka kolledži sisehoovis. Aadress: Raekoja plats 2, Narva, 20307

Toetajad & partnerid

NJC tegevust haldab MTÜ Rajamuusika paljude toetajate abiga. Klubi juht on Oleg Pissarenko.

NJC TOETAJAD:

TÜ Narva Kolledž
Narva linn
Kultuuriministeerium
Eesti Kultuurkapital
Hasartmängumaksu Nõukogu
Sojax

NJC PARTNERID:

Eesti Jazzliit
Jazzkaar
Tartu Jazz Club

Toeta!

Kui toetate Narva Jazzklubi tegevust, panete õla alla kogukondi ühendavale kultuurile!

Narva Jazzklubi korraldab MTÜ Rajamuusika, mille tegevuse põhikirjalised eesmärgid on jazz- ja rütmimuusika valdkonna edendamine, propageerimine ja populariseerimine, samuti jazz- ja rütmimuusika valdkonna Eesti autorite loomingu tutvustamine Eestis ja välisriikides. MTÜ Rajamuusika veab aastaringselt Tartu ja Narva jazzklubisid ning korraldab kord aastas festivali IDeeJazz. Oleme avatud ka pikaajalistele koostöö- või sponsorlusettepanekutele.

MTÜ Rajamuusika A/a 10220117475013
Selgitus: Elagu Narva jazz!

AITÄH!

Photo