@Rannahoone: Susanna Aleksandra trio

09
/ Aug
Wednesday
2017

@Rannahoone: Susanna Aleksandra trio

Location
Linnuse 2, Narva Rannahoone
Venue
Narva Jazz Club
Time
07:00 pm
Price
4-5€ / saadaval kohapeal
Status
SUVE ERI! UKSED AVATAKSE 18.30!

SUVINE EKSKLUSIIV NARVA JOAORU RANNAHOONES!
Vaata rohkem sündmuspaiga infot lehe allosas!

Susanna Aleksandra trio / Eesti
„À la française”

Susanna Aleksandra – vokaal
Jaak Lutsoja – akordion
Marti Tärn – kontrabass

Susanna Aleksandra astub lavale koos virtuoosse akordionisti Jaak Lutsoja ning fantastilise bassisti Marti Tärniga. Kõlavad nii tuntud kui vähemtuntud džässipalad prantsuse muusikapärandist.

Susanna Aleksandra on eesti jazzlauljatar, laulusõnade autor kirjutaja ja helilooja. Muusika on Susannat saatnud juba varajasest east. Muusikute perekonnas üles kasvades saatsid tema lapsepõlve nii sagedased kodused ansambliproovid kui ka jam sessionid. Oma jazzansambliga astus Susanna esmakordselt lavale 17-aastasena. Tänaseks on armastus muusika ja teiste kultuuride vastu viinud Susanna õpingutele mainekasse Sibeliuse Akadeemiasse.

Photo

************

Mitmeid arhidektuuriauhindu võitnud Narva Joaoru Rannahoone on ideaalne paik suviste Narva Jazzklubi sündmuste jaoks. Rannahoone saali toome kontserdi jaoks mugavad toolid ja kott-toolid. Avatud on ka väike kohvik, kust on võimalik endale hankida meelepärast jooki ja suupistet. Saali kõrval on ka hoidjaga lastetuba, kuhu saab soovi korral kontserdi ajaks oma lapsed mängima saata. Püstijalalauad asuvad terrassil, kuhu ilusa ilma korral kostub ka kontserdil kõlav muusika. Rannahoone saalis sees laudu ei ole.

Konkursi “Aasta betoonehitis 2016” (kus rannahoone sai eriauhinna arhitektuuri eest) žürii esimees Aadu Kana: „Vaated, mis siit avanevad, on erakordsed. Huvitav maastikureljeef ning ajaloolised ja poliitilised sümbolid – nüüdisaegselt mõtestatud ajalooline ja looduslik keskkond.”

Kõlab põnevalt, kas pole!
Kohtumiseni NJC sündmustel Narva Joaoru Rannahoones!