> Myrna Clayton Experience | USA

15
/ May
Tuesday
2018

> Myrna Clayton Experience | USA

Location
Raekoja plats 2, Narva
Venue
Narva Jazz Club
Time
07:00 pm
Price
Tasuta!

Kui Myrna laulab, tahavad inimesed tantsida, sest tema esitatav džäss, soul, gospel ja blues innustavad publikut ja ühendavad kuulajaid.

Myrna Clayton koos saatebändiga The Myrna Clayton Experience valiti kevadisele turneele Leedus, Lätis, Valgevenes, Moldovas ja Eestis sadade Ameerika Ühendriikide muusikute seast.
Myrna on laulja, laulukirjutaja, ansamblijuht, flötist ja häälekoolitaja, kelle karjäär sai alguse 5. eluaastast oma isa kirikus. Myrna on salvestanud muljetavaldaval hulgal muusikat ning esitlenud oma laia hääleulatust.

Kuigi Myrnale on suurt mõju avaldavad Ella Fitzgerald, Aretha Franklin, Nancy Wilson ja Natalie Cole, tunnistab Myrna uhkusega, et tema lauljatee sai alguse kirikus. Alabamas sündinud ja Atlantas kasvanud Myrna sai kõrghariduse hoopis majandusalal ning alustas tööalast tegevust edukas turundusfirmas enne kui temast sai elukutseline laulja.

America’s Songbird, ameerika laululind Myrna Claytonit armastatakse, sest ta on võluv, suuremeelne, andekas ja loominguline. Myrna on veendunud, et talle looduse poolt antud andega saab ta abistada teisi muusikuid ning rõõmustada kuulajaid.

Myrna saatebändis mängivad Philip Aidar – klaver; Thomas Blalock – bass, Marcus Williams – trummid, Ronald James – saksofon.

Eestis korraldab Myrna Claytoni tuuri USA Suursaatkond.

Vaata rohkem