> Kaisa Lillepuu trio | Eesti

29
/ Nov
Wednesday
2017

> Kaisa Lillepuu trio | Eesti

Location
Raekoja plats 2, Narva
Venue
Narva Jazz Club
Time
07:00 pm
Price
4-5€ / saadaval kohapeal
Status
kohvikus!

Kaisa Lillepuu – laul
Mati Tubli – bass
Maimu Jõgeda – akordion

Koos kooliteid väisanud ning läbi selle sõpradeks saanud koosseis mängib Kaisa Lillepuu omaloomingut ja koos välja kujunenud seadeid. 
Kaisat on inspireerinud oma muusikat kirjutama positiivsed inimesed, kellel on midagi öelda. Kontserdil kõlama hakkav muusika kõnetab oma põhjamaise kerguse, väge täis sõnade ning kerge melanhooliaga igaüht just põhjusel, et see on sümbioos heade inimeste headest mõtetest ning kõigest elus toimuvast.

Kaisa Lillepuu on Pärnust pärit lauljatar, kes alustas laulmisega lauluõpetaja Toomas Volli käe all. Aastal 2013 lõpetas ta Heino Elleri nimelise Tartu muusikakooli pop/jazz laulu erialal, kus tema õpetajaks oli Ursel Oja. 2013. aasta sügisel asus ta õppima Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemiasse jazzlaulu erialale. Elleri koolis õppimise ajal tegutses Kaisa aktiivselt muusikuna ja pälvis konkursil ERMO 2012 parima vokalisti auhinna. Väljapaistvamatest koosseisudest kus Kaisa osalenud: JazZeppelin – tribute to Led Zeppelin (solist), ansambel Wilhelmi liige 2013-2015 (Eesti Laul 2014 finalist). 2015. aasta novembris andis Kaisa välja singli „Kui Tuleb Minna „ millele valmis ka muusikavideo.

Photo